lato w kropki, stylizacja retro
Moda,  stylizacje

Lato w kropki

Kropki, groszki, polka dots – to wzór dominujący tego lata. Styl retro ponownie wrócił. Myślę, że jest uwielbiany nie tylko przez fashionistki. Groszki mają wrodzoną kokieterię, to coś. Czar. A w towarzystwie sukienki – już nie do pobicia. Kwiaty ustępują stylowym kropkom.

Moja kolejna letnia propozycja. Nie bójmy się dużych kropek. Bazą stylizacji jest prosta sukienka w grochy z poduszkami na ramionach. Uzupełnieniem – kapelusz z dużym rondem, torba z juty i okulary w stylu retro. Taką stylizacją poczułam się jak na „rzymskich wakacjach”… Oj, rozmarzyłam się.

lato w kropki, letnia stylizacja, groszki, stylizacja retro, blog moda, blog nowak, stylistka lato w kropki, letnia stylizacja, groszki, stylizacja retro, blog moda, blog nowak, stylistka lato w kropki, letnia stylizacja, groszki, stylizacja retro, blog moda, blog nowak, stylistka lato w kropki, letnia stylizacja, groszki, stylizacja retro, blog moda, blog nowak, stylistka lato w kropki, letnia stylizacja, groszki, stylizacja retro, blog moda, blog nowak, stylistka lato w kropki, letnia stylizacja, groszki, stylizacja retro, blog moda, blog nowak, stylistka lato w kropki, letnia stylizacja, groszki, stylizacja retro, blog moda, blog nowak, stylistka lato w kropki, letnia stylizacja, groszki, stylizacja retro, blog moda, blog nowak, stylistka

Co Wy na to? Przekonuje Was ten wzór?

Pozdrawiam,

Magda Nowak

-biegająca blogerka modowa-

-biegająca stylistka-

 

Dodatkowe informacje o stylizacji:

Sukienka – Zara

Kapelusz – Mango

Okulary – Mango

Klapki – Zara

Torba – Mango

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.