fashion week,  Moda

New York Fashion Week jesień/zima 2018/2019

Fashion Weeek w Nowym Jorku odbył się w dniach od 8. do 16. lutego br. A to co lubię najbardziej to przeglądać zdjęcia wszystkich trendsetterek wyłapanych podczas tygodnia mody. Można się dowiedzieć co aktualnie kreują, w jakim kierunku podąża moda uliczna, co będzie za niedługo w trendach. Wydaje mi się, że inspirują się wzajemnie trendsetterki z projektantami, to jest symbioza modowa. Tak wg mnie teraz funkcjonuje świat mody.

Zapraszam do galerii najlepszych loków street stylowego świata moda podczas fashion week w Nowym Jorku. Zajrzyj, sprawdź co największe trendsetterki mody obecnie noszą i zainspiruj się!

Źródło: www.vogue.com

Czy zauważyliście TO?

Cieszę się, że dzięki social media moda tak bardzo się rozwija i dociera do większego grona osób, nie tylko młodych ciałem , ale i duchem też! 😀 To pokazuje, że nie należy się bać mody. Modą trzeba się bawić! Oczywiście dress code w pracy jak najbardziej ok, ale po pracy pobawmy się nią! 😉

Widzicie to: beże, karata, paski, wzory, siatki, plastik… bardzo mało kwiatów…

A tak było w zeszłym roku: KLIK

Ciekawi jesteście jak wyglądała ulica podczas tygodnia mody w Londynie, Mediolanie czy w Paryżu? Przygotowuje dla Was kolejne galerie street stylowych loków. Zapraszam do śledzenia mojego bloga i fanpage’a, będziecie na bieżąco!

Pozdrawiam,

Magda Nowak

biegająca blogerka modowa

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.