Mała czerwona - alternatywa dla małej czarnej.
Moda,  stylizacje

Mała czerwona

Od zawsze marzyłam by mieć w swojej szafie czerwoną sukienkę. Chyba każda z nas ma tzw. małą czarną, ale czy mamy czerwoną? Nie każda lubi ten kolor. Albo inaczej – nie każda z nas ma na tyle odwagi by wybrać i założyć ubranie w takim kolorze (szczególnie sukienkę). Czerwień przyciąga wzrok. Osoba nosząca czerwone ubrania postrzegana jest jako pewna siebie, energiczna i żywiołowa.
Długo szukałam tej odpowiedniej „małej czerwonej„. W końcu znalazłam. Znalazłam i zakochałam się. Wiedziałam, że jak nie będzie pasować (z racji ciąży) to i tak sobie ją kupie, by ją już mieć! 😉 Stwierdziłam, że to ta i drugiej takiej nie znajdę (trochę jak z suknią ślubną 😀 ). Poczekałam trochę i na sezonowych wyprzedażach udało mi się ją kupić. To nie jest sukienka ciążowa, ale jest tak świetnie uszyta. Nawet zmieścił się w niej rosnący brzuszek w 30 tyg. ciąży!!!
Taka mała czerwona nadaje się na wyjątkowe okazje. Ten model sukienki wpisuje się w obecne trendy. Posiada ciekawy dekolt z lekko odkrytymi ramionami oraz rozszerzone rękawki. Pikanterii tej sukience nadaje rozcięcie na udzie. Uzupełnieniem tej stylizacji są sandałki na wysokiej szpilce oraz pleciona torebka do ręki i piękne kolczyki. (Tu znajdziecie też inne stylizacje z tą torebką: KLIK, KLIK)
W ciąży też można wyglądać pięknie i elegancko. A kolor tylko podkreśla wyjątkowy stan 😉

Mała czerwona - alternatywa dla małej czarnej. Mała czerwona - alternatywa dla małej czarnej. Mała czerwona - alternatywa dla małej czarnej. Mała czerwona - alternatywa dla małej czarnej. Mała czerwona - alternatywa dla małej czarnej. Mała czerwona - alternatywa dla małej czarnej. Mała czerwona - alternatywa dla małej czarnej. Mała czerwona - alternatywa dla małej czarnej. Mała czerwona - alternatywa dla małej czarnej. Mała czerwona - alternatywa dla małej czarnej.

Foto: Krzysztof Kudłacik 

Jak Wam się podobam w tej stylizacji? Wy w swojej szafie macie czerwone sukienki? Ja jestem tą zauroczona. Myślę, że jeszcze nie raz zobaczycie mnie w niej!

Pozdrawiam,
Magda Nowak
biegająca blogerka modowa

Dodatkowe informacje o stylizacji:

Sukienka – Zara
Sandałki – outlet
Torebka – Atmosphere (second hand)
Kolczyki – Artelioni

Zapisz

Zapisz

Zapisz

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.