Last month

last month (3/17)

Kolejny miesiąc za nami i chwila czasu na podsumowanie minionego miesiąca. Marzec jest dla mnie wyjątkowy, bo moje dzieci obchodzą wtedy swoje urodziny. Róża skończyła już 3 lata, a Franuś skończył rok 😉

Dla katolików wciąż trwa Wielki Post. Jednak praca, szkoła, dom, rodzina i inne zobowiązania powodują, że brakuje czasu na skupieniu się, na medytację, na modlitwę. A chyba o to chodzi by trochę „zwolnić” tempo i zatrzymać się. Dlatego świetnym sposobem na „zatrzymanie się” jest Ekstremalna Droga Krzyżowa.
Miałam taką możliwość i wraz z bratem zweryfikowałam nową i najdłuższą (chyba najtrudniejszą) trasę rejonu Andrychów. Trasa św. Stanisława wyrusza spod kościoła św. Macieja w Andrychowie i biegnie przez Targanice do Porąbki, Górę Żar, Kocierz, Potrójną, kościół w Rzykach, Skornicę, Groń Miłosierdzia, Pańską Górę i prowadzi do kościoła św. Stanisława w Andrychowie.

Trasa ta jest trudna i wymagająca. Po całym dniu, w nocy przychodzi szybko zmęczenie. To jest prawdziwa Ekstremalna Droga Krzyżowa. Jest czas na rozważania, na medytację. Pokonując w wielkiej ciszy trudy drogi, napotykamy na trudności, pojawia się zmęczenie, ból nóg, ramion, pleców. Nad ranem pojawia się kryzys i pytanie czy iść dalej, czy dam radę. I wtedy zaczyna się prawdziwa Droga Krzyżowa. Ja dotarłam do końca. Ale łatwo nie było. Pamiętaj, że cel nie jest najważniejszy, wówczas celem stanie się droga. Polecam każdemu by podjąć się tego wyzwania jakim jest EDK!

Wciąż możesz się zapisać! Więcej tu KLIK.

View this post on Instagram

Czasami warto zrobić zupełnie coś innego, podjąć wyzwanie, które Cię odmieni, zbuduje na nowo! Dlatego nie samym bieganiem i modą żyję 😉 Dziś wyglądam właśnie tak! 😊 Po 50 km w nogach 🚶🏔🔦 z Andrychowa przez Porąbkę, Górę Żar, Kocierz, Potrójną, Czarny Groń, Skornice, Pańską Górę do Andrychowa. Wraz z autorem najdłuższej trasy Ekstremalna Droga Krzyżowa Andrychów zweryfikowałam drogę nocą☁ 🌛 Także tego, możecie ruszać!!! 🆘 Ale UWAGA ta trasa jest wymagająca i trudna, przed wyborem trasy rozsądnie oceń swoje możliwości👍😉 "Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie" #nowa #trasa #EDK #rejon #Andrychów #weryfikacja #50km #góry #ekstremalna #drogakrzyżowa #runningblogger #fashionblogger #blogerzybiegają #biegającablogerka #wyzwanie

A post shared by Nowa-K Magdalena Nowak (@nowakmagdablog) on

W marcu startowałam w pierwszym zaplanowanym w tym roku półmaratonie. 19.03 odbył się 14. Krakowski Półmaraton Marzany w Krakowie. Pogoda dopisała, ale pamiętam ten straszny, mroźny i mocny wiatr na trasie. Biegło mi się dobrze. Więcej możecie przeczytać o tym biegu tu: KLIK.

Również zostałam zaproszona na wywiad z mamnewsa.pl na kolejne „Rozmowy przy kawie”. Bardzo się cieszę, że mnie dostrzeżono i chciano ze mną porozmawiać ;D Dzięki temu miałam możliwość pokazania się szerszej publiczności. Wywiad już został opublikowany i możecie go zobaczyć tu KLIK. I jak się Wam podobało?

A macie może najnowszy numer magazynu HOT Moda? W kwietniowym numerze możecie znaleźć moje zdjęcie! Ale jestem dumna 😀 Jest już mały sukces;)

Na koniec chciałam Wam przypomnieć, że na rynku pojawiła się nowa firma odzieżowa BOSS POSE. Zostałam zaproszona na sesję zdjęciową by zaprezentować jeden produkt tej właśnie marki. Pamiętacie to zdjęcie? 😉

Pozdrawiam Was gorąco,
Magda Nowak
biegająca blogerka modowa

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.