inspiracje,  Moda

inspiracje – koszulka z napisami

T-shirt ze sloganem nie od dziś jest nam znany. Jeśli chcemy pokazać swój stosunek do konkretnych tematów, chcemy zamanifestować dany temat, pokazać swój nastrój to sięgamy właśnie po taką koszulkę z napisami. Chyba każda z nas ma lub miała taki t-shirt w swojej szafie. Już od jakiegoś czasu takie t-shirty ze sloganami można zaobserwować na wybiegach i na światowych ulicach. W najnowszej kolekcji Diora został zaprezentowany biały t-shirt z napisem: „We should all be feminists”. Największe blogerki oraz gwiazdy już posiadają właśnie taką koszulkę.

źródło: Pinterest.com

Mam dla Was propozycję od BOSS POSE! Właśnie ta firma proponuje t-shirty , bluzy i nie tylko z mocnymi hasłami. Z przesłaniem!


„Społeczność BossPose promuje ideę bycia kowalem własnego losu. Głośno manifestujemy nasze wartości. Moda jest potężnym kanałem komunikacji. Codziennie mijają nas setki ludzi. Przez to jak wyglądamy, możemy pokazać co myślimy. U nas każdy produkt ma swoją historię i przesłanie. Z nami sam piszesz scenariusz swojego życia, bez względu na przeszkody i docinki innych.Wierz, inspiruj, działaj! Bądź sobą! W każdym z nas drzemie ogromny potencjał i cała masa dobra. Szkoda byłoby to zmarnować.”

Zostałam zaproszona na sesję tej marki. I oto nasze zdjęcie:

źródło: bosspose.com.pl

Chętnie kupię sobie taką koszulkę dla siebie 😉
Chcesz coś przekazać światu, w sieciówkach jest teraz mnóstwo koszulek z różnymi hasłami. Czy już wiesz, co chcesz zamanifestować ? 😉

Pozdrawiam,
Magda Nowak
biegająca blogerka modowa

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.