Last month

last month (2/17)

Kolejny miesiąc za nami, marzec powitał nas piękną pogodą. I chyba na dobre pożegnaliśmy zimę, mam taką nadzieję! 😉 Niestety jest u nas bardzo wietrznie i mam problem kiedy wyjść na trening :/ Na taki wiatr nie da się wyjść na zewnątrz a co dopiero biegać. Trochę się boję wiatru podczas treningów, bo już nie jeden raz miałam problem z zatokami… Dlatego w lutym (niestety) tylko jeden tydzień przepracowałam zgodnie z moim planem treningowym. Tak cały czas dostosowuję go do panujących warunków pogodowych i do moich dzieci 😉 A maraton zbliża się wielkimi krokami… aaaa zaczynam się denerwować!

A efekty moich treningów można było zobaczyć w reklamie Nessi Sportswear! (nie ma to jak samemu robić sobie takie zdjęcia ;D )

W lutym można było zobaczyć efekty naszej pracy z VIVE Profit, a tą sesję zawdzięczam Wam. Dziękuję jeszcze raz za głosy i za zaangażowanie na facebook’u 😉

źródło: www.szafavive.pl

Pod koniec lutego dostałam propozycje wzięcia udziału w sesji zdjęciowej w Warszawie w Studio Stawki dla nowej firmy odzieżowej z mocnym przesłaniem. Nie miałam dużo czasu do namysłu, to była szybka decyzja. Logistycznie udało się wszystko dograć i ruszyłam na podbój stolicy z moimi dziećmi 😉 Pierwszy raz moje dzieci jechały pociągiem, a na dodatek udało się jechać Pendolino! ;P Świetna sesja! Fantastyczna nowa firma modowa! Wkrótce poznacie szczegóły!

Poległam w lutym z moim blogowaniem:( Nie udało mi się więcej opublikować postów. Może będzie coraz lepiej. Ale udało mi się na pożegnanie zimy pokazać moje cudo z second handu – futro! Tu KLIK!

Luty to też modowy maraton na fashion week w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie oraz Paryżu. Przegląd stylizacji z ulic Nowego Jorku mogliście już zobaczyć na blogu. Tu KLIK! Wkrótce relacja z innych światowych stolic mody! 😉

Gorąco pozdrawiam,
Magda Nowak
biegająca blogerka modowa

Pamiętasz o fanpage’u strony nowa-K?
Daj Like, będziesz na bieżąco z biegającą blogerką modową 😉

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.