Bieganie,  motywacja

Moje biegowe plany na 2017 rok

Nowy rok ma to do siebie, że większość postanawia od 1-ego stycznia coś zrobić, zmienić, spełnić. Tak jak to obiecałam wcześniej, podzielę się z Wami moim biegowym planem na 2017 rok.
Niestety moje treningi nie są systematyczne ;( Nie jestem nauczona biegać z rana, być może dlatego że nadal wstaje w nocy do mojego młodszego syna. Moje dzieci wysysają ze mnie całą energię życiową jaką mam i czasami po prostu padam na twarz ze zmęczenia. Dlatego moje plany treningowe są dość elastyczne 😉 Muszę jednak nad tym mocno popracować, by osiągnąć to wszystko co zapragnęłam!
Mój biegowy cel na 2017 rok to przede wszystkim MARATON!


Tak, tak! Chcę przebiegnąć królewski dystans 42km i 195 metrów. Żeby się bardziej zmotywować, to już wniosłam opłatę za start i przydzielono mi nr 3830.


Nie ma już odwrotu 😉 Wystartuję i spróbuję. A czy się uda, czas pokaże.
Dużym sentymentem darzę starty w Krakowie, dlatego też tam chcę zmierzyć się z maratonem.

Kolejny mój cel to zdobycie Królewskiej Triady Biegowej: Kraków 3ma tempo!
Czyli starty w następujących biegach:
16. PZU Cracovia Maraton
11. Bieg Trzech Kopców
4. Cracovia Półmaraton Królewski

Kolejne zaplanowane starty to I Półmaraton zorganizowany w Andrychowie. Nie mogłoby mnie tu zabraknąć! Start już opłacony! Teraz czekam z niecierpliwością na to wydarzenie biegowe.
Chciałabym również wziąć udział w biegu zorganizowanym w Kętach już po raz drugi: Kęcka Piątka!

Myślę jeszcze o innych startach, ale wiem, że to już wszystko będzie planowane na bieżąco. Będę musiała te moje bieganie połączyć i pogodzić z moją pracą zawodową. Mój urlop macierzyński powoli dobiega końca i zobaczymy co to będzie 😉 Oczywiście mam nadzieję, że zdrowie dopisze 😉

Tym biegowym akcentem pozdrawiam Was serdecznie,
Magda Nowak

Znajdziesz mnie jeszcze na Facebook’u i na Instagramie!

PS. Ciekawa jestem czy uda mi się przebiec 2017km w 2017 roku?! 😉 Dla mnie to jest baaardzo dużo. No zobaczymy co ten rok przyniesie:) A biegam w ciuchach od Nessi Sportswear!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.