Moda,  stylizacje

lateksowa kamizelka

Ubrania z lateksu budzą skrajne emocje. Jednym lateksowe ubrania będę się podobać, dla innych będą świadczyć o braku gustu i smaku. Jednak to się zmieniło. Już od ponad roku z powodzeniem lateksowe ubrania, dodatki a nawet całe looki noszą trendsetterki na całym świecie. Śmiało ubrania z kauczuku można łączyć z różnymi wzorami, fakturami i kolorami.
Na początek wystarczy jeden element garderoby z lateksu, albo mały dodatek (torebka, buty). Dla bardziej odważnych proponuję total look w wydaniu lateksowym! Oczywiście można się tak ubrać i wyglądać niezwykle gustownie jak np. Anna Della Russo.
Moja propozycja to kamizelka z lateksu, ale nie świecącego. Ten rodzaj lateksu jest matowy, pognieciony. Widać na nim odbicia i odciski. Od razu rzuciła mi się w oczy. Znalazłam ją już jakiś czas temu w second handzie na wagę 😉 Do tej wyjątkowej kamizelki dobrałam prosty biały gol (również z second handu) oraz wyjątkowe białe jeansy z lekko rozszerzanym dołem ( z wyprzedaży). Uzupełnieniem stylizacji są lakierowane botki z transparentnym obcasem, torebka z naszywkami oraz kolczyki koła. Odsyłam Was również do innej mojej stylizacji z tymi samymi botkami i torebką, która pojawiła się na portalu zeberka.pl! Tu KLIK – zapraszam!

Jak się Wam podobam w tej stylizacji? Co sądzicie o lateksowej kamizelce?

Pozdrawiam,
Magda Nowak

Dodatkowe informacje o stylizacji:

Kamizelka – Gina Tricot (second hand)
Golf – bez metki (second hand)
Jeansy – Zara
Torebka – Zara
Botki –DeeZee.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.