Moda,  stylizacje

kombinezon na jesień

nowak-jesien12Kombinezon jest świetną alternatywą dla sukienki. To już dobrze wiemy. Skończyło się lato, ale nie musimy rezygnować z kombinezonu. On równie dobrze będzie wyglądał jesienią. Kombinezon stanowi idealną bazę naszej stylizacji. W połączeniu z różnymi dodatkami oraz odpowiednim okryciem wierzchnim stworzymy wyjątkowy i modny outfit.
Moja propozycja to musztardowy kombinezon połączony z czarnym cienkim golfem. Do tego dobrałam ramoneskę Jeśli pogoda na to pozwala, to można wykorzystać jeszcze klasyczne czarne szpilki do naszej stylizacji. Z dodatków wybrałam czarno-bordową skórzaną torebkę oraz bordowy kapelusz z małym rondem. Ramoneskę oraz torebkę kupiłam już jakiś czas temu w second handzie, a golf i kombinezon w internetowym outlecie.

nowak-jesien2 nowak-jesien4 nnowak-jesien17 nowak-jesien1 nowak-jesien7 nowak-jesien8 nowak-jesien9 nowak-jesien11 nowak-jesien10 nowak-jesien16 nowak-jesien15 nowak-jesien19 nowak-jesien21 nowak-jesien22 nowak-jesien24 nowak-jesien25Co sądzicie o tej stylizacji?

Zapraszam Was na FB i Instagram!

Pozdrawiam,
Magda Nowak

Dodatkowe informacje o stylizacji:

Kombinezon – ASOS
Golf – Bershka
Ramoneska – bez metki
Torebka – bez metki
Kapelusz – Reserved (stara kolekcja)
Szpilki – DeeZee.pl                                                                                                          Okulary – Ray Ban

Zapisz

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.