Moda,  stylizacje

bandana

nowa-k-blog15Bandana – ulubiony dodatek kowbojów. Teraz stała się ulubieńcem blogerek. Powrót bandany to kolejny dowód na powrót lat 90. Bandana była kojarzona mocno ze sceną hip-hopową. Współcześnie jest subtelnym urozmaiceniem casualowych stylizacji. Jak nosić najmodniejszą chustkę tego sezonu? Bandanę wiążemy na karku z supełkiem skierowanym do przodu lub na bok. Również można zawiązać wokół szyi. Ta chustka może nam posłużyć jako bransoletka. Stylistki polubiły ją wiązać na nadgarstku. Bandana jest również alternatywą paska do spodni lub można ją przywiązać po prostu do torebki. Taka mała rzecz doda stylizacji charakteru.

Moja propozycja to casualowa stylizacja z wykorzystaniem bandany. Postawiłam na jedne z najwygodniejszych spodni świata- mom jeans, ukochane sneakersy – New Balance, prosty top oraz długi cardigan. Mom jeans oraz top kupiłam  w second handzie. Cardigan oraz bandana w miejscowy butiku.

nowa-k-blog2 nowa-k-blog1 nowa-k-blog5nowa-k-blog7 nowa-k-blog6 nowa-k-blog3 nowa-k-blog12 nowa-k-blog10nowa-k-blog8 nowa-k-blog14Zgadzam się w 100% ze stwierdzeniem: „mom jeans to mamuśkowe spodnie” ;D

nowa-k-blog4
Podoba Wam się ta stylizacja?

Pozdrawiam,
Magda Nowak

Zapraszam Was na FB i Instagram!

Dodatkowe informacje o stylizacji:

Top – H&M
Mom jeans – bez metki
Cardigan – Il Piu
Bandana – bez metki
Okulary – Jeepers Peepers
Buty – New Balance

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.