Moda,  stylizacje

dzwony

nowa-k dzwony2Spodnie dzwony powracają do łask. Jeśli ktoś ma je głęboko schowane w szafie, to czas je wyciągnąć! Wydają się być trudnym fasonem, ale wystarczy wykorzystać niewielki akcent lub wprost nawiązać do stylistyki hippisowskich. Każde wydanie będzie wyjątkowe. Spodnie dzwony nadają sylwetce kształt klepsydry. Znakomicie będą w nich wyglądały szczupłe kobiety, a także panie o bardziej zaokrąglonych kształtach nie będą od nich odbiegać. Pamiętajmy by do dzwonów dobrać sandałki na wysokiej szpilce lub na grubej koturnie. Wówczas nasze nogi będą wyglądały szczuplej, a my dodamy sobie kilku centymetrów. Wzory na spodniach również są ponadczasowe. Zawsze na czasie będą spodnie w jednolitym kolorze, jednak kwiaty i pionowe pasy nadadzą im zabawnego wyrazu.

nowa-k dzwony3nowa-k dzwony10nowa-k dzwony5nowa-k dzwony11nowa-k dzwony14nowa-k dzwony19nowa-k dzwony15nowa-k dzwony20nowa-k dzwony22nowa-k dzwony6nowa-k dzwony32nowa-k dzwony28nowa-k dzwony33nowa-k dzwony35
Moja propozycja to czarne szerokie dzwony. Do spodni dobrałam bieliźniany top i białą narzutkę. Stylizację uzupełniałam chokerem, małą torebką na łańcuszku oraz sandałkami na słupku. Spodnie oraz top z narzutką to łupy z wyprzedaży. Sandałki z second handu. Za choker posłużyła mi aksamitka z innej koszuli.


Podoba Wam się ta stylizacja? Co myślicie o dzwonach? Wrócą do Waszych szaf? Piszcie w komentarzach.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Polub mnie na FB i obserwuj na Instagramie. Więcej zdjęć znajdziesz na Pinterest.
ZAPRASZAM CZĘŚCIEJ 😉
Pozdrawiam,
Magda Nowak

Dodatkowe informacje o stylizacji:
Top z narzutką – Zara
Spodnie – Zara
Okulary – Ray Ban
Torebka – Vera Pelle
Sandały – Barratts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.