stylizacje

kuloty

magda nowak nowa-k outfit11Po dominacji rurek, kuloty wracają w towarzystwie dzwonów. Dużą popularnością cieszyły się w latach 90., a teraz wracają w wielkim stylu. Kuloty to po prostu spódnico-spodnie.
Z czym nosić takie spodnie? Ten model garderoby wydawałoby się, że jest dość trudny, ale może być przyjemny. Kuloty są jak spódnica midi, a dla miłośniczek spodni, będą dużo wygodniejsze. Wyróżniają się spośród innych ubrań i zwrócą na siebie uwagę. Długość tych spodni niewątpliwie skraca nogę. Przez odpowiednio dobrane wysokie szpilki sylwetka zachowa proporcje,   a nasz look nabierze elegancji. Wysokie i szczupłe dziewczyny mogą pozwolić sobie na sneakersy. Kuloty można nosić również do t-shirtów, topów, marynarek, ramonesek.

magda nowak nowa-k outfit1magda nowak nowa-k outfit 12magda nowak nowa-k outfit2magda nowak nowa-k outfit15magda nowak nowa-k outfit3magda nowak nowa-k outfit5magda nowak nowa-k outfit4magda nowak nowa-k outfit8magda nowak nowa-k outfit14

Moja propozycja to swobodna stylizacja na lato, wypad za miasto nad wodę. Do kulotów dobrałam top, klapki i pleciony kapelusz. Kuloty znalazłam w second hand’zie za niecałą złotówkę;) Top zakupiłam na outlecie, a kapelusz i klapki to pamiątki przywiezione z wakacji.

Podoba Wam się? Co sądzicie o tego rodzaju spodniach? Skusicie się na taki model? Obiecuję, że jeszcze nie raz zobaczycie mnie w kulotach!:)

Pozdrawiam,
Magda Nowak

Dodatkowe informacje na temat stylizacji:

Top – Zara
Spodnie – Ravens
Kapelusz – Panama Hat
Klapki – Ria Menorca
Okulary – Ray Ban

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.